Weby a E-shopy

Webové prezentace | microsites | portály | e-shopy

Tvorba internetových prezentací je nedílnou součástí každé „webdesignové“ společnosti. Děláme je s láskou a péčí jak pro malé firmy i velké korporace bez rozdílů, ale především je připravujeme pro vaší novou i stávající klientelu. Ať už se jedná o informační web o pár stránkách nebo složitější řešení, vždy si poradíme. Naší nejoblíbenější aktivitou jsou rozsáhlé internetové projekty s vysokou návštěvností. Projekt jsme schopni nejen zrealizovat dle vašich představ a požadavků, ale dokážeme vám navrhnout a zoptimalizovat celé řešení nebo ho dokonce celé za vás vymyslet tak aby jste dosáhli vysněného cíle.

Design

Design

Navrhujeme funkční, intuitivní a esteticky zajimavý design, který upoutá, prezentuje, prodává, naláká, získá, baví, vydělává, vzdělává a informuje. Vašeho uživatele dostaneme tam, kam vy budete potřebovat. Díky našemu nezaměnitelnému rukopisu budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.

Redakční systémy

Redakční systémy

Vyvíjíme na vlastním CMS (redakčním systému) Nelson, jehož základem je populární framework Nette. Dále používáme opensourcových alternativ jako je WordPress a Joomla.
Napojení na váš vlastní systém, např. Pohoda, je pro nás pohoda.

Technologie

Technologie

Pracujeme s ověřenou kombinací programovacího jazyku PHP a databáze MySQL.
Naši činnost doplňujeme o další vychytané prvky pomocí Javascriptu, AJAXu, HTML5 a CSS3, díky kterým se váš web neztratí.

UX (uživatelský prožitek)

UX (uživatelský prožitek)

Fungujeme skvěle jako "stavitelé", ale zároveň i "architekti". Na základě důkladné analýzy vám navrhneme plně použitelný koncept na míru, připravíme intuitivní UX prezentace (návrh rozložení - wireframy) k otestování a dle nich až stavíme celé řešení. Váš web.

Responsivní design

Responsivní design

Pokud budete chtít, uživatel si bude moci surfovat na vašem webu v jakémkoli digitálním zařízení. Od notebooku, přes tablety až po smartphony. Vaše služby, produkty nebo informace budou vždy k dispozici odkudkoli a kdykoli ve stejné kvalitně a s jasným záměrem.

SEO

SEO

Vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Ukázky řešení v praxi

Jak pracujeme? Jednoduše a chytře!

zkoumání, vymýšlení, vytváření, testování, předání

Po dokončení projektu pro nás ale nic nekončí,
stále si svou práci kontrolujeme, hlídáme a srovnáváme s možnou konkurencí.
Klientům se snažíme nabídnout aktuální řešení, jak co nejlépe konkrétní produkt vylepšit,
aby ve světě nezevšedněl, fungoval podle našich
a především i vašich představ.