Kariéra

Hledáme nové posily do týmu.
Pokud si myslíš, že na to máš, dej nám o sobě vědět - ahoj@minion.cz

Projektový manažer/ka

Náplň práce:

  • Péče o klienty a rozvoj spolupráce
  • Proaktivní přístup
  • Hledání nových obchodních možností a příležitostí
  • Vedení projektů, zodpovědnost za kompletní realizaci projektů
  • Koordinace, vedení a podpora výrobního týmu
  • Plánování projektu a alokace zdrojů, vč. subdodavatelů
  • Zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a včasné předání projektu
  • Komunikace s klientem, odborné konzultace
  • Vyhodnocení projektu a práce projektového týmu
  • Účast na předprodejních aktivitách (konzultace, nabídkové rozpočty, návrhy harmonogramu projektu, spolupráce na analýzách)
  • Projektová administrativa, reporting

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prací Project nebo Account Managera nebo na kombinované pozici, nezanedbatelnou výhodou jsou zkušenosti s péčí o větší zákazníky
  • Praxi a vynikající znalost zejména v oblasti webdevelopmentu, internetových projektů, případně online kampaní
  • Přirozený obchodní talent, schopnost komunikace s klientem, naslouchání potřebám a prioritám klientů, odborné konzultace
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Aktivita, iniciativa, samostatnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Schopnost zvládat práci pod tlakem, zvládat krizové situace
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dobré a motivační platové ohodnocení (dle schopností)
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích v centru Jablonce n. N.
  • Práce v mladém, neformálním kolektivu a přátelské atmosféře
  • Notebook, telefon, stravenky, připojištění a další

Zaujala tě naše nabídka? Napiš na ahoj@minion.cz, domluvíme si schůzku a u kafe si vše řekneme.

Programátor Joomla

  • programování primárně v Joomla na zajímavých projektech (weby a eshopy všeho druhu)
  • rozšiřování stávajících webů, implementace nových funkcí a modulů

Požadujeme:

  • práce s open-source systémem Joomla (případně i Wordpress)
  • znalost PHP a MySQL
  • znalost JavaScriptu, HTML a CSS výhodou
  • samostatnost a důslednost
  • iniciativa
  • dodržování termínů
  • práce v týmu

Nabízíme:

  • full-time nebo part-time podle vzájemné dohody
  • práce na HPP / DPP nebo ŽL
  • práce na různorodých projektech - e-commerce, firemní weby, webové aplikace
  • přátelský a neformální kolektiv
  • flexibilní pracovní doba
  • zajímavé finanční ohodnocení

Oceníme tyto znalosti, ale není podmínkou:

  • Bootstrap framework
  • jQuery
  • LESS
  • GIT

Místo

  • Praha nebo Jablonec nad Nisou