Kariéra

Hledáme nové posily do týmu.
Pokud si myslíš, že na to máš, dej nám o sobě vědět - ahoj@minion.cz

Projektový manažer/ka

Náplň práce:

  • vedení projektů, zodpovědnost za kompletní realizaci projektů
  • koordinace, vedení a podpora výrobního týmu
  • plánování projektu a alokace zdrojů, vč. subdodavatelů
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a včasné předání projektu
  • komunikace s klientem, odborné konzultace
  • udržování vztahů a rozvoj spolupráce s klienty
  • vyhodnocení projektu a práce projektového týmu
  • účast na předprodejních aktivitách (konzultace, nabídkové rozpočty, návrhy harmonogramu projektu, spolupráce na analýzách)
  • projektová administrativa, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením projektů a týmu na pozici Project Managera podmínkou
  • vynikající znalosti v oblasti internetových řešení (celé portfolio našich služeb)
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti (tým/klient), organizační dovednosti
  • aktivita, iniciativa, samostatnost
  • systematičnost, spolehlivost, důslednost
  • schopnost práce v týmu
  • schopnost zvládat práci pod tlakem, zvládat krizové situace
  • komunikativní znalost AJ (není podmínkou)

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení, bonusy, zaměstnanecké výhody
  • možnost vzdělávání, dalšího profesního i karierního růstu
  • práce na zajímavých projektech pro referenční klienty
  • možnost uplatnit talent a kreativitu
  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, neformální a slušné jednání, přátelský kolektiv

Zaujala tě naše nabídka? Napiš na ahoj@minion.cz, domluvíme si schůzku a u kafe si vše řekneme.

Front-end developer (kodér)

Co bys o kódování u nás měl vědět:

  • kódujeme v HTML5 & CSS3
  • CSS kompilujeme v LESS
  • používáme jQuery, Bootstrap
  • obrázky dáváme do spritů, ikony do fontů nebo použijeme SVG
  • snažíme se maximálně dodržovat pravidla přístupnosti a použitelnosti
  • optimalizujeme pro poslední verze prohlížečů
  • samozřejmě děláme responzivní weby
  • podklady od grafiků dostáváme v PSD
  • weby a eshopy stavíme obvykle na Joomla CMS a Virtuemart, šablony na Joomlart frameworku nebo vlastním