Branding a identita

Brandy | logotypy | CI | komunikace | kampaně

Potřebujete navrhnout logo, celou firemní identitu nebo začít budovat váš brand od píky?

Toužíte mít věrné zákazníky, se kterými budete sdílet své hodnoty? Snadno vás odliší od konkurence a budou mluvit jen o vaší značce?  Chcete s nimi vytvořit emocionální pouto tak silné, že se vaše značka stane nenahraditelnou v jejich životech? Jste přesvědčení, že právě váš brand přinese ten nejlepší prožitek a nevíte jak jim to sdělit?

Nebuďte v tom sami – pomůžeme vám!

Vytvoříme vaší značce jedinečnou osobnost pro celoživotní vztah a nezapomenutelný prožitek pro vaše zákazníky.

 

Silný brand

silny-brand.png

čas + kreativa + výzkum

 

Nabídky firem se překrývají a v očích zákazníka vyhrává ten, kdo zaujme nebo nabídne něco navíc.

Jste-li něčím jedineční a dokážete svou originalitu přenést do povědomí zákazníků, pak máte z větší části vyhráno.

Pojďte na to chytře – odlište se!

Firemní identita

Firemní identita

vytváří jednotný obraz o vaší firmě.  Vystihuje vaší firemní filozofii, kulturu i způsob komunikace čímž podtrhuje vaši jedinečnost a napomáhá zákazníkům odlišit vás od konkurence.

Vaši vizuální tvář dokážeme přenést do konkrétní podoby, která vás bude reprezentovat a díky identitě značky zobrazíme vašim zákazníkům vaši nezaměnitelnou image.

PROČ BYSTE MĚLI ŘEŠIT CI?

Správně uchopená firemní identita vám přinese celou řadu výhod:

 • budete působit komplexně a jednotně
 • pomůže vám dlouhodobě prezentovat vaši originalitu a nezaměnitelnost
 • vaši zaměstnanci a spolupracovníci se lépe ztotožní s firmou a jejími hodnotami
 • napomůže vám zvýšit prestiž a dobrou pověst
 • urychlí komunikaci s klienty a zefektivní propagaci vaší firmy
Branding

Branding

je proces budování značky. Ta není jen příslibem, ale všechny aspekty silné identity značky se točí kolem lidské psychiky, pocitů, asociací a emocí. Pozornost vašich zákazníků neupoutá pouze produkt či služba, ale emoce, kterou s vaší značkou vnímají a hodnoty, které sdílí.

Pomůžeme vám definovat značku, vymyslet vhodný název i claim, navrhneme vám dobře identifikovatelné logo, jasný a jednotný styl komunikace a postaráme se o příběh, který dokáže zaujmout a upoutat.

PROČ BYSTE MĚLI BUDOVAT BRAND?

Loajální zákazníci méně obměňují značku a prožitek spojený s ní vytváří silné emocionální pouto. Síla brandu vám tak v konečném důsledku může přinést:

 • vyšší povědomí o značce, její pozitivní obraz i vztah zákazníků k ní
 • věrnost vašich zákazníků a společné sdílení hodnot
 • důvěryhodnost a přidanou hodnotu
 • odlišení od konkurence
 • větší moc nad cenovou politikou
 • větší retenci a více obchodních příležitostí
 • vyšší hodnotu firmy a atraktivitu pro investory
 • vyšší efektivitu interní komunikace i marketingových kampaní
 • diferenciaci a lepší postavení na trhu
 • atraktivitu na trhu práce

„Značka je to, co o vás lidé říkají, když nejste v místnosti.“ – Jeff Bezos

 

O ČEM VŠEM JE PRO NÁS BRANDING:

Definice brandu – „ odhalíme podstatu“

Zanalyzujeme trh a společně si ujasníme vaše místo, které na něm má zaujmout. Prozkoumáme konkurenci a odhalíme vaše jedinečné konkurenční výhody a znaky odlišitelnosti. Stanovíme, co pro vás značka znamená, jaké hodnoty má nést, jaká je její současná awereness a jaké pozice chceme společně dosáhnout. Určíme její archetyp, image, positioning, tón komunikace, vizuální podobu i její kódy.  Díky jasně stanovené identitě lépe porozumíme i vaší cílové skupině, která s vámi bude sdílet stejné hodnoty a ke značce si rychleji vytvoří pouto. 

Definice cílového publika  - „určíme vaše spřízněné zákazníky“

Stanovíme si pro koho je váš produkt či služba určena a s ohledem k vaší USP vydefinujeme cílového zákazníka. Díky zvolenému archetypu pak budeme lépe vědět jaký příběh chtějí zákazníci slyšet, kdy a kde.

Identita značky - „vytvoříme vše, co oslovuje smysly“

 • NAMING
  Nemáte-li ještě jméno, pomůžeme vám ho vytvořit. Identifikace jasným, srozumitelným a snadno zapamatovatelným názvem je klíčovým faktorem pro budování brandu.

 • CLAIM
  V souladu s komunikační strategií navrhneme hlavní sdělení, které bude poselstvím vašim zákazníkům a podtrhne hodnoty a příslib vaší značky.

 • DESIGN
  Vizuální identita je tváří, která vás identifikuje a odliší od ostatních. Navrhneme funkční, intuitivní a esteticky zajímavý design, který upoutá, prezentuje, prodává, naláká, získá, baví, vydělává, vzdělává a informuje. Vašeho uživatele dostaneme tam, kam vy budete potřebovat. Díky našemu nezaměnitelnému rukopisu budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.
  Inspiraci hledáme v nedotknuté přírodě nebo velkém moderním velkoměstě, na internetu, v knize a mnohdy i v našich nebo dokonce vašich snech.
  Znalost a dodržování základních uměleckých pravidel (barevnost, kompozice..), stanovených velkými mistry, ctíme a považujeme za základ našich výstupů.

 • LOGOTYP
  Jedna z nejnáročnějších a nejkrásnější disciplín v oboru. Složení hlavolamu hravě zvládneme a mnohokrát i předčíme vaše očekávání. Logo funguje stejně jako otisk prstu nebo váš obličej. Je to základní kámen vaší společnosti, jeden jednoduchý, ale silný „obrázek“, ve kterém je rafinovaně ukrytá filozofie celé společnosti.

   Abstraktní symbol   Piktogram   Písmeno   Typografické logo 
   Monogram   Kombinovaný symbol   Emblem 

 • VIZUÁLNÍ STYL
  Pro nezaměnitelný brand, musí být jasně identifikovatelná celá jeho vizuální podoba. Logo i další kódy značky by měly být v souladu se všemi grafickými materiály a mít svůj jednotný vizuální styl. Navrhneme typografii, tvarosloví, písmo, barevnou škálu, grafické prvky identity, patern, styl pro výběr a úpravu obrázků, fotek a ilustrací, mock-upy, polepy, bannery, styl propagačních materiálů a vše co budete potřebovat pro vaši unikátní image.

Komunikační strategie – „ naučíme vaší značku promlouvat“

Díky definici publika a brandu stanovíme způsob komunikace, hlavní komunikační linku, kanály a frekvenci sdělení. Pomůžeme vám značku implementovat a probudit ji k plnohodnotnému životu.

Měření – „ohlídáme, zda vše funguje jak má“

Budování brandu a identity je nikdy nekončící proces. Proto pravidelně ověřujeme zda značka plní ,co jsme si vytyčili. Najdeme důležité způsoby i metriky jak průběžně sledovat její fungování a poslání.

Nechte svůj brand vyniknout!

Budujte silný brand společně s námi a získejte konkurenční výhodu.

Jsme:

✔  Zkušení ~ Objektivní ~ Efektivní

✔  Flexibilní ~ Inovátoři ~ Partneři

 • Máme zkušenosti a know-how. Proto vám poskytneme kvalitní a efektivní služby ve všech oblastech brandingu.
 • Umíme poskytnout objektivní pohled na současný stav brandu a navrhnout řešení. Identifikujeme slabiny i příležitosti a navrhneme konkrétní kroky pro zlepšení.
 • Nabídneme vám postupy a nástroje ověřené praxí čímž zvýšíme efektivitu procesu budování silného brandu.
 • K řešení konkrétních brandových záležitostí přistupujeme flexibilně a individuálně. Díky tomu můžeme přizpůsobit své služby přímo vašim potřebám a navrhnout řešení vám na míru.
 • Díky využití moderních technologií a zohlednění trendů v oblasti budování silného brandu vám můžeme nabídnout inovativní řešení a pomoci udržet krok v rychle se měnícím tržním prostředí.

„Je to o vás, my to víme a zákazníci zatím tuší. Pojďme jim to říct společně“.

Ukázky řešení v praxi

Jak pracujeme? Jednoduše a chytře!

zkoumání, vymýšlení, vytváření, testování, předání

Po dokončení projektu pro nás ale nic nekončí,
stále si svou práci kontrolujeme, hlídáme a srovnáváme s možnou konkurencí.
Klientům se snažíme nabídnout aktuální řešení, jak co nejlépe konkrétní produkt vylepšit,
aby ve světě nezevšedněl, fungoval podle našich
a především i vašich představ.