Branding a identita

Logotypy | CI | bannery | tiskoviny

Branding a identita

Potřebujete navrhnout logo nebo celkovou firemní identitu? Nebo hledáte někoho na přípravu flashových bannerů pro vaši reklamní kampaň? Chcete nové tiskové materiály? Toto vše a mnoho dalšího z oblasti designu vám s radostí naši šikovní grafici připraví.

Oblasti zaměření

Design

Design

Navrhujeme funkční, intuitivní a esteticky zajimavý design, který upoutá, prezentuje, prodává, naláká, získá, baví, vydělává, vzdělává a informuje. Vašeho uživatele dostaneme tam, kam vy budete potřebovat. Díky našemu nezaměnitelnému rukopisu budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.

Umění

Umění

Ve volném čase se věnujeme umění pasivně ale i aktivně. Nedělá nám problém kouzlit s digitální myší nebo štětcem. Naše výstupy jsou jen z malé části založené na vrozeném talentu. Převážně se jedná o životní zkušenosti, několik let tvrdé dřiny, píle, trpělivosti a vzdělání tak, aby se naše schopnosti stále zdokonalovaly a vám jsme pak mohli nabídnout jen to nejlepší.

Inspirace a pravidla

Inspirace a pravidla

Inspiraci hledámeme v nedotknuté přírodě nebo velkém moderním velkoměstě, na internetu, v knize a mnohdy i v našich nebo dokonce vašich snech.
Znalost a dodržování základních uměleckých pravidel (barevnost, kompozice,...), stanovených velkými mistry, ctíme a považujeme za základ našich výstupů.

Logotype + CI

Logotype + CI

Jedná se o nejnáročnější a nejkrásnější disciplínu v oboru. Složení hlavolamu hravě zvládneme a mnohokrát i předčíme vaše očekávání. Logo funguje stejně jako otisk prstu nebo váš obličej. Je to základní kámen vaší společnosti, jeden jednoduchý, ale silný obrázek, ve kterém je rafinovaně ukrytá filozofie celé společnosti. S perfektní propagací a skvělým marketingovým plánem vám rádi pomůžeme tak, aby vaše logo vypadalo ještě lépe.

Ukázky řešení v praxi

Jak pracujeme? Jednoduše a chytře!

zkoumání, vymýšlení, vytváření, testování, předání

Po dokončení projektu pro nás ale nic nekončí,
stále si svou práci kontrolujeme, hlídáme a srovnáváme s možnou konkurencí.
Klientům se snažíme nabídnout aktuální řešení, jak co nejlépe konkrétní produkt vylepšit,
aby ve světě nezevšedněl, fungoval podle našich
a především i vašich představ.