Plastimex

B2B eshop~ logo~ marketing

Firma Titan Plastimex je dodavatelem plastových potrubních systémů švýcarského koncernu Georg Fischer. Připravovali jsme pro ně ve dvou vývojových fázích nejprve webový katalog produktů a následně komplexní eshopové řešení. V rámci dlouhodobé spolupráce jim zprostředkováváme i marketingové služby spolu s Digital Vision.

30
let na trhu
1000 +
objednávek ročně
200
km potrubí prodáno

Cíle projektu

Zefektivnění objednávkového procesu
Webová katalogizace nabízených produktů
Převod objednávek do online prostředí
Integrace firemního ERP systému

Součásti realizace

 • Logo společnosti

  i ostatních společností skupiny Titan

 • Tvorba e-katalogu

  návrh struktury, UX/UI a grafiky + implementace, import dat a interní management, SEO, responzivita

 • Tvorba e-shopu

  integrace firemního ERP systému, návrh a realizace synchronizace dat, objednávkový systém, účet zákazníka, správa objednávek, produktové listy

 • Podpora po spuštění

   dlouhodobý následný rozvoj

Klíčové komponenty

Katalog produktů

Katalog produktů

Uživatel se snadno a rychle zorientuje v systému produktů a jejich kategoriích. Není třeba již zdlouhavě dohledávat podrobná data o produktech po různých zahraničních webech a i se případně obracet na zaměstnance telefonicky… vše potřebné je k nalezení na webu.

Snadná dohledatelnost produktů

Snadná dohledatelnost produktů

Typický zákazník ví dobře, jaký produkt hledá a často ví i jeho výrobní označení. Aby se nemusel proklikávat stromovou strukturou katalogu, je pro něj připraven chytrý a rychlý search box, který navíc má vždy po ruce v horním menu. Díky němu je na svém konkrétním produktu za pár chvil a za dalších pár chvil.

Účet zákazníka a správa objednávek

Účet zákazníka a správa objednávek

Pro maximální pohodlí zákazníka jsme připravili uživatelský účet s napojením na firemní IS, takže zákazník ve svém profilu vidí jednak všechny své objednávky vytvořené online, ale také archiv všech svých předchozích offline objednávek.

Produktové listy

Produktové listy

Zákazníci Plastimexu často potřebují souhrnné technické informace o produktech, a proto jsme pro ně připravili možnost vyexportovat si PDF dokument se všemi informace a technickou tabulkou všech velikostí a variant v komprimované podobě.